Taçspor

Tenis

5 açık, 7 kapalı ve bir merkez kort ile hizmet veren kulübümüz, Anadolu yakasının en büyük tenis kulübüdür. Açık kortlar kışın balonla kapatılarak, hizmetimiz kesintisiz devam etmektedir. Amacımız, tenis sporunun rekreatif ve yarışma ruhunu canlı tutmak; toplumda spor kültürünü yaşatmak; sporcularımıza disiplin, kişiye saygı, takım ruhu, fiziksel ve ruhsal dayanıklılık gibi değerleri kazandırmak ve tenisi yaşam biçimi haline getirmek ve sporcularımızla ulusal ve uluslararası organizasyonlarda başarı sağlamaktır.

Eylül ayından başlayarak, mayıs ayına kadar devam eden kış dönemi tenis okulumuzda, derslerimiz 4 – 8 yaş ve 9 – 14 yaş gruplarında yapılmaktadır. 4- 8 yaş grubumuzun antrenmanları cumartesi ve pazar günleri birer saat yapılırken, 9 – 14 yaş sporcularımızdan oluşan akademi grubumuzun antrenmanları ise çarşamba, cumartesi ve pazar günleri bir saat olarak yapılmaktadır.

Okullarımız ve akademimiz dışındaki saatlerde kortlarımızda özel derslerimiz, Galatasaray SK üyelerine özel fiyatlar ile devam etmektedir.